Wykończenia mieszkań

Prace i usługi wykończeniowe

Wykończenie mieszkań i domów jest końcowym etapem przed wprowadzeniem się do nowego miejsca. Stanowi ono niezwykle ważny element całego przedsięwzięcia, gdyż to on tak naprawdę decyduje o efekcie końcowym. Pozornie łatwe zajęcie wymaga od nas sporego zaangażowania oraz podjęcia wielu decyzji. Dzięki naszemu doświadczeniu, jesteśmy gotowi pomóc Państwu zrealizować swój cel.

Stany deweloperskie

Oferujemy wykańczanie mieszkań i domów w stanie deweloperskim. Wnętrza takie mają już gotowe wylewki, są wytynkowane, okna i parapety są osadzone.
Prosimy o kontakt w celu przedstawienia indywidualnej propozycji.

Pakiet Asystent

Skierowany do osób kupujących mieszkania pod inwestycję na wynajem lub do osób chcących szybko wykończyć nieskomplikowane wnętrza.
Szybka wycena oparta na przeliczeniu konkretnej kwoty do m2 mieszkania.

Więcej informacji

Remonty

cyficzną charakterystyką cechują się remonty domów i mieszkań. Zwykle wymagają one odtworzenia/wykonania tynków, wylewek, różnego rodzaju wzmocnień konstrukcji. Często w procesie remontu konieczny jest udział konstruktora oraz specjalistów różnych branż (hydraulicy, elektrycy, itp.). Posiadamy doświadczenie w tego rodzaju pracach i jesteśmy gotowi do wspólnego przeprowadzenia prac.
Przy remontach często można wykorzystać oryginalne rozwiązania – eksponowanie cegły, odsłanianie nadproży, stalowych belek.
W celu przygotowania propozycji zwykle konieczna jest wizyta na budowie.

Trendy

W wykończeniach wnętrz stale wdrażane są nowe trendy materiałowe, które mają wpływ na końcowy efekt. Nasza firma również specjalizuje się w nowych i nietypowych elementach dekoracyjnych:

  • Fluffo – miękkie panele ścienne 3D, pokryte strukturą Fluffo sprawiającą wrażenie aksamitu
  • Laminam – płyty łazienkowe o wymiarach 3×1 m, zastosowanie: płytki łazienkowe, podłogowe, blaty, elewacje – sprawdź tu
  • okładziny kamienne
  • renowacja starej cegły – zwykle stosowane we wnętrzach remontowanych
  • imitacja betonu
  • tynk dekoracyjny/ozdobny
  • cegły na ścianę