Wykończenia mieszkań

Prace i usługi wykończeniowe

Prowadzimy prace w oparciu o gotowe projekty wykończeniowe lub tylko koncepcję Inwestora. Nasi pracownicy służą doświadczeniem i i fachową pomocą w przypadku braku projektu wykonanego przez architekta wnętrz. Każdy pomysł może zostać wykonany, po uwzględnieniu możliwości realizacyjnych.

Stany deweloperskie

Oferujemy wykańczanie mieszkań i domów w stanie deweloperskim. Wnętrza takie posiadają gotowe wylewki, ściany są wytynkowane, okna i parapety osadzone.
Prosimy o kontakt w celu przedstawienia indywidualnej propozycji kosztorysowej. Wystarczy przesłać drogą internetową zwymiarowany rzut mieszkania. Wizyta na budowie nie jest konieczna. Pomagamy w profesjonalnym odbiorze lokalu.

Pakiet Asystent

Skierowany jest do osób kupujących mieszkania pod na wynajem lub do osób chcących szybko wykończyć nieskomplikowane wnętrza.
Wycena oparta jest na przeliczeniu konkretnej kwoty do m2 mieszkania.

Więcej informacji

Remonty

Remonty domów i mieszkań  zwykle wymagają uzupełnienia lub ponownego wykonania tynków, wylewek czy wzmocnień konstrukcji. W pracach tego typu często konieczny jest udział konstruktora oraz specjalistów różnych branż (hydraulicy, elektrycy, itp.). Posiadamy bogate doświadczenie w działaniach tego rodzaju i jesteśmy gotowi do wspólnych prac. Służymy pomocą przy załatwianiu stosownych zezwoleń.
Podczas remontu często można wykorzystać oryginalne rozwiązania – wyeksponować starą cegłę, odsłonić nadproża czy stalowe belki.
W celu przygotowania kosztorysu konieczna jest wizyta na budowie.

Trendy

W wykończeniach wnętrz stale wdrażane są nowe trendy. Specjalizujemy się w nietypowych rozwiązaniach dekoracyjnych m.in:

  • Fluffo – miękkie panele ścienne 3D, pokryte strukturą Fluffo sprawiającą wrażenie aksamitu
  • Laminam – płyty łazienkowe o wymiarach 3×1 m, zastosowanie: płytki łazienkowe, podłogowe, blaty, elewacje – sprawdź tu
  • okładziny kamienne
  • renowacja starej cegły 
  • układanie płyt betonowych
  • tynk dekoracyjny/ozdobny