Prace budowlane

Zajmujemy się pracami ogólnobudowlanymi – od prac podwykonawczych, poprzez skomplikowane remonty/przebudowy domów i budowę domów po budownictwo kompleksowe. Przedstawiamy naszym Klientom kosztorys ofertowy oraz harmonogram rzeczowo – finansowy, na podstawie którego Inwestor ma możliwość zaplanowania wydatków związanych z realizacją budowy. Zapraszamy do zapoznania się z poszczególnymi typami prac:

Budowa domów

Budujemy domy jednorodzinne i wielorodzinne zarówno w stanie surowym, deweloperskim jak i domy pod klucz z materiałów najwyższej jakości.

Usługi świadczymy na najwyższym poziomie – budując z nami możesz być pewien, że poszczególne prace będą wykonywać jedynie fachowcy specjalizujący się w danym zakresie.

Skontaktuj się z nami w celu poznania kosztów realizacji projektu.

 

dom

Tynkowanie

Wykonujemy tynki tradycyjne oraz maszynowe gipsowe i cementowo-wapienne, w budownictwie jednorodzinnym i wielorodzinnym. Rodzaj tynku wybiera się w zależności od przeznaczenia budynku i poszczególnych pomieszczeń.

Murowanie

Posiadamy doświadczoną brygadę murarzy, których zadaniem jest wykonywanie zleceń poprzez stawianie murów i ścianek działowych.

Układanie gresu

Dysponujemy wyspecjalizowanymi ekipami zajmującymi się układaniem płytek na większych powierzchniach, takich jak: klatki schodowe, korytarze, hale, balkony

Elewacje

Wykonujemy elewacje zewnętrzne. Posiadamy doświadczenie zarówno w pracach z elewacjami tradycyjnymi jak i z technologiami układania masy elewacyjnej na tzw. „aqua panelu” uzyskując dzięki temu znacznie gładsze powierzchnie.

Generalne wykonawstwo

Zajmujemy się kompleksowym budownictwem jednorodzinnym i wielorodzinnym. Zapewniamy odpowiednio dobrany zespół specjalistów. Prosimy o kontakt w celu przedstawienia oferty.

Zagospodarowanie terenu

We współpracy z projektantami zieleni zajmujemy się zagospodarowaniem zieleni przy budynkach oraz ogródków mieszkań na parterze.