MasterBudowa

Magazyn Budowlany

Serwis obiadowy to bez wątpienia wizytówka każdej Pani domu. Powinien być zatem idealny. Pasujący do wystroju danego wnętrza. Współgrający ze stylem życia domowników. Wygląd i charakter serwisu obiadowego wpływają na nasze samopoczucie w trakcie spożywania posiłków. Jeśli mieszkanie zostało urządzone w stylu bardzo nowoczesnym wówczas warto, aby serwis również był modernistyczny. To samo dotyczy stylu rustykalnego czy skandynawskiego. Porcelanę kupuje się na lata, dlatego warto się dobrze nad tym zastanowić. 

Klasyka zawsze w modzie

Choć nie jest to wymóg, prostota w wyborze zestawu obiadowego jest zawsze mile widziana. Tradycjonaliści mogą skupić się na najbardziej klasycznym i eleganckim kolorze białym lub ecru. Ważne jest to, aby serwis współgrał z wystrojem mieszkania. Nieco bardziej odważne kolory świetnie sprawdzą się w nowoczesnych aranżacjach. Dla osób, które preferują minimalizm idealne będą kwadratowe serwisy bez zbędnych ozdób. Proste kształty, bez ulepszeń dają większe możliwości aranżacyjne stołu.  Bez względu jednak na to jakie wydarzenie się szykuje, prosta zastawa idealnie pasuje do każdej rodzinnej uroczystości. 

Porcelana jako prezent idealny

Porcelanowy serwis marki Rosenthal to również wspaniały pomysł na prezent dla kogoś z rodziny na specjalną okazję. Artykuły wyposażenia domu nieprzerwanie od lat stanowią jedną z najpopularniejszych kategorii prezentów ślubnych. Szlachetna, porcelanowa zastawa stołowa to szczególnie piękny, ale także bardzo praktyczny prezent na nową drogę życia. 

Dobrej jakości zastawy stołowe z porcelany przekazywane z pokolenia na pokolenie tworzą piękną rodzinną tradycję i przywołują cudowne wspomnienia o najbliższych, których już nie ma pośród nas. 

Leave comment

Your email address will not be published. Required fields are marked with *.